D.U.K.

Pagalbos kreipkitės tuomet, kai jaučiate nemalonius ar varginančius simptomus, nelaukite, kol emocinis skausmas taps nepakeliamas.

Psichologinės problemos yra jautri ir intymi tema, todėl daugelis nerimauja prieš kreipdamiesi į psichologą ar psichoterapeutą. Kai kurie bijo, kad po konsultacijos jausis dar blogiau.

Geras psichologas ar psichoterapeutas į visas žmogaus problemas reaguoja su pagarba ir supratimu. Profesinės žinios leidžia suprasti blogos savijautos priežastis ir numatyti kelią sunkumams įveikti.

Paprastai darbas baigiamas pasiekus norimo rezultato. Šis pojūtis ateina proceso metu.

Neretai darbo metu pirminiai tikslai gilinami, praplečiami, atsiskleidžia naujos temos, kurių susitikimų pradžioje nebuvo ir klientas nori į tai gilintis.

Viskas priklauso nuo jūsų norų, tikslų ir savijautos.

Nuoseklumas yra labai svarbus bendro darbo sėkmės elementas.

Įprastai konsultacijos vyksta vieną kartą per savaitę sutartu laiku. Pageidaujant galima dažniau ar rečiau, priklauso nuo kliento būklės ir pageidavimo.

Pagrindinės mano darbo vertybės – dėmesys kiekvieno žmogaus unikalumui, saugios aplinkos sukūrimas, priėmimas, palaikymas, padrąsinimas ir buvimas čia ir dabar su visomis kylančiomis emocijomis.

Savo terapinėje praktikoje remiuosi geštalto krypties psichoterapijos principais, Tai yra humanistinės terapijos kryptis. Šios terapijos kryptis kviečia sustoti, patirti save, suvokti ir įsisąmoninti, ko noriu ir ko man iš tikrųjų reikia.

Čia nebus patarimų ar tiesioginių atsakymų.

Terapija yra grindžiama tikėjimu, jog kiekvienas žmogus kaip visuma turi gebėjimą savireguliuotis.

Terapijos eigoje normalu jaustis visaip. Kartais po konsultacijos išeisite labiau prislėgti ar jausite palengvėjimą.

Normalu psichologo kabinete jausti įtampą, tylėti, verkti, juoktis, dalintis kasdieniais įspūdžiais.

Esu tikra, kad terapijoje svarbiausia ne metodai, o ryšys tarp psichologo ir kliento.

Efektyvumas priklauso nuo to, kaip jus jausitės santykyje su savo psichoterapeutu.

Kaip  psichologinis konsultavimas taip ir psichoterapija paremta pokalbiu.

Šie gydymo būdai skiriasi tik tuo, kad psichoterapija yra labiau į pasąmonę orientuotas gydymo būdas, todėl jis – daug gilesnis, sudėtingesnis ir ilgiau užtrunkantis.

Jei psichologinis konsultavimas gali apsiriboti ir vienu susitikimu, tai psichoterapija gali trukti kelis mėnesius ar metus.

Dažnai tokiais atvejais žmogus pradeda galvoti, kad terapija nevyksta, svarsto apie jos nutraukimą. Tokios kliūtys kelyje net ir su geriausiu terapeutu yra neišvengiamos ir tai yra svarbi kelionės dalis.

Tai gali būti nemalonūs jausmai ar mintys terapeutui dėl paliestų skausmingų temų. Nėra paprasta pačiam aptikti priežastį.

Kviečiu tai aptarti su terapeutu, kadangi tai ir yra svarbūs pokyčiai.

Paprastai rekomenduojama ateiti į 3-5 sesijas, kad įsitikintumėte ar jaučiatės saugiai ir ar specialisto metodai jums tinka.

Bet tai nereiškia, kad neturite jausti įtampos ir turite jaustis tik patogiai.

Taip, visos psichologinės konsultacijos yra konfidencialios. Psichologai laikosi griežto etikos kodekso, kuris užtikrina kliento asmeninės informacijos saugumą.

Išimtys - jei kyla grėsmė kliento ar kitų žmonių saugumui.

40 eur  darbo valandomis (11:00 -16:00)

50 eur ne darbo valandomis

Kaina gali keistis, aptariant su klientu iš anksto.